KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099076
nr 1409 9076
William Avar
(1917-2012), Sverige
Oljemålning, Vår. Signerad. Olja på duk, 64x52, yttermått inklusive ram: 77x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:55:54
23/7 09:14:08
William Avar
Läs mer om William Avar